31-10-2016 Tým Ašáků

Dnes jsme přestřihli pomyslnou pásku a představujeme Vám zbrusu nové webové stránky www.asaci.cz, které nám zabraly 336 hodin čistého času. Znáte vlastně projekt pAšáci? Pokud kývete hlavou, že ne, tak klikněte O PROJEKTU. Když říkám nám, mám na mysli čtyřčlennou internetově-detektivní sestavu ve složení Michael Irišek (kodér), Fabien Řezáč (marketing), Vojtěch Kotous (web design) a David Nushart (velitel).

Co všechno na stránkách najdete?

Stránky jsme pojali jako online databázi osobností, po kterých jsme pátrali a stále dál pátráme, po tzv. pAšácích neboli úspěšných osobnostech spjatých s Ašskem, kteří svou činností přesahují hranice našeho regionu.

Vybrané osobnosti naleznete v sekci DATABÁZE pAŠÁKŮ, kterou stále aktualizujeme a osobnosti přidáváme - v tuto chvíli tedy není kompletní. Znamená to, že se vyplatí na stránky chodit opakovaně a sledovat, kdo další do databáze přibyl. Pokud jste toho názoru, že nám některá jména chybí, PŘIDEJTE pAŠÁKA.

Navíc se při opakované návštěvě dozvíte AKTUALITY z první ruky a neunikne Vám tak žádná novinka, která se projektu týká.

Žádná sranda není zadarmo, a proto děkujeme všem PARTNERŮM, kteří nám pomohli takto rozsáhlý projekt realizovat. V této sekci naleznete také informace, jak se stát partnerem pAšáků.

Internetový svět je prima, ale my se s Vámi chceme vidět také naživo! V sobotu 25. února pořádáme GALAVEČER AŠÁKŮ, na který jste srdečně zváni.

Máte FACEBOOK? My také! Budeme rádi, když i tam s námi budete v kontaktu.

Je něco, co Vás zajímá, ale nenašli jste na to odpověď? Máte potřebu se vyjádřit k projektu nebo stránkám? V sekci KONTAKT nás můžete napřímo oslovit.

PS: Pokud se Vám stránky líbí, budeme rádi, pokud je budete sdílet mezi svými přáteli a známými.

Líbí se vám tento příběh?

Pochlubte se svým přátelům


POSLEDNÍ AKTUALITY Z MÍSTA ČINU

Obrázek aktuality

Galavečer Ašáků rozhýbal celou LaRitmu

09-03-2016 Tým Ašáků

V sobotu 25. února 2017 se v ašském kulturním centru LaRitma uskutečnil Galavečer Ašáků. Na společenskou událost, která se odehrála u příležitosti vyvrcholení rok trvajícího projektu pAšáci.

Číst celé
Obrázek aktuality

Anketa největší pAšák

09-02-2017 Tým Ašáků

Na Galavečeru Ašáků 25. února 2017 oceníme jednu vybranou osobnost titulem “největší pAšák”. Pomozte nám při výběru svým hlasováním.

Číst celé
Obrázek aktuality

Galavečer Ašáků se blíží

09-02-2017 Tým Ašáků

Rozhodli jsme se rozšířit ašskou kulturní nabídku o další společenskou událost. A tak pořádáme přátelské setkání pro široce širokou veřejnost nejen z Ašska. Líbí se Vám náš projekt pAšáci? Budeme rádi, když společně s námi přijdete oslavit jeho roční fungování.

Číst celé