31-10-2016 Tým Ašáků

V březnu spatřil světlo světa první díl videopořadu pAšáci, který vyrábíme ve spolupráci s internetovou televizí MVTV.cz. Každý měsíc zveřejňujeme díl s jednou vybranou osobností, se kterou natáčíme rozhovor přímo v místech působnosti, či na daném pracovišti. Dílů bude celkem dvanáct, ale již nyní se na některé z nich můžete podívat.

V prvním díle jsme představili světově uznávanou tanečnici, herečku a performerku Miřenku Čechovou, za kterou jsme se vydali do plzeňského Moving Station, kde hrála ve svém autorském představení S/He is Nancy Joe.

Druhý díl jsme natáčeli s manažerem akademie fotbalové SK Slavia Praha, Jiřím Plíškem, kde jinde než v EDEN ARÉNĚ, kde Slavia sídlí.

Třetí díl patřil prof. Josefu Zámečníkovi, neuropatologovi a držiteli ocenění Česká hlava za výzkum nádorů mozku. Pan profesor nás navíc provedl oddělením, na kterém pracuje, a tak vznikl díl o dvou videích.

Ve čtvrtém díle jsme opět vyrazili do Prahy, tentokrát do Obecního domu, ve kterém sídlí Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK, který řídí Daniel Sobotka.

V pátém díle jsme si odpočali od Prahy, zůstali v Aši a navštívili úspěšnou textilní firmu ZDM, která je mj. jedinou certifikovanou tiskárnou pro Adidas v ČR a založil ji František Malý.

Víte, kdo vymyslel naše logo s lupou? Roland Havran, grafik a ilustrátor, který tvoří pod pseudonymem Rawen a má na kontě několik desítek uměleckých výtvorů. Slepovali jste někdy vystřihovánky z Ábíčka? Tak je dost možné, že je navrhl zrovna Roland.

Bývalý televizní reportér, moderátor, tiskový mluvčí Daniel Častvaj neunikl nám ani kameře. Rozhovor jsme s ním natočili v sídle společnosti EPH, kde působí jako ředitel marketingu a komunikace.

V pořadí osmé video patří Lence Maruškové (Hykové), která vystřílela na olympiádě v Athénách 2004 stříbrnou medaili. Čemu se v současné době věnuje? Nejen na tuto otázku naleznete odpověď v natočeném rozhovoru.

Deváté video bude patřit strongmanovi Čestmíru Šímovi, který je dvojnásobným vítězem Českého poháru strongmanů a prvním člověkem v Čechách, který zvedl 415 kg na mrtvý tah. Čestmíra jsme navštívili při jeho tréninku, ze kterého Vás dost možná začnou bolet všechny svaly na těle. Video zveřejníme v listopadu.

Jestli dobře počítáme, tak se můžete těšit ještě na tři videa. S kým? Nechte se překvapit stejně tak jako my.

Foto 3 Foto 4 Foto 2 Foto 1

Líbí se vám tento příběh?

Pochlubte se svým přátelům


POSLEDNÍ AKTUALITY Z MÍSTA ČINU

Obrázek aktuality

Galavečer Ašáků rozhýbal celou LaRitmu

09-03-2016 Tým Ašáků

V sobotu 25. února 2017 se v ašském kulturním centru LaRitma uskutečnil Galavečer Ašáků. Na společenskou událost, která se odehrála u příležitosti vyvrcholení rok trvajícího projektu pAšáci.

Číst celé
Obrázek aktuality

Anketa největší pAšák

09-02-2017 Tým Ašáků

Na Galavečeru Ašáků 25. února 2017 oceníme jednu vybranou osobnost titulem “největší pAšák”. Pomozte nám při výběru svým hlasováním.

Číst celé
Obrázek aktuality

Galavečer Ašáků se blíží

09-02-2017 Tým Ašáků

Rozhodli jsme se rozšířit ašskou kulturní nabídku o další společenskou událost. A tak pořádáme přátelské setkání pro široce širokou veřejnost nejen z Ašska. Líbí se Vám náš projekt pAšáci? Budeme rádi, když společně s námi přijdete oslavit jeho roční fungování.

Číst celé