31-10-2016 Tým Ašáků

V sobotu 20. srpna 2016 se uskutečnily Letní slavnosti města Aše na vrchu Háj, kde byl připravený bohatý program od oběda až do pozdních ranních hodin následujícího dne.

Jsme rádi, že v rámci slavností města jsme měli možnost představit náš projekt.

Celý den jsme měli v areálu postavený stánek.

Zavítalo k němu několik desítek lidí, kteří si za námi přišli posedět na kávu, zakoupit si originální tričko, placku, nebo využili originální fotostěnu s Goethem, u jehož vyříznutého otvoru na obličej se vyfotil nejeden návštěvník slavností (šlo o sochu J .W. Goetha, která se nachází na ašském náměstí).

Celé odpoledne byla vedle pódia na projekci promítána mezi jednotlivými hudebními čísly smyčka s fotografiemi pAšáků z uskutečněných besed, či fotek z natáčení videopořadu pAšáci.

Díky této možnosti se o našem projektu mohlo dozvědět několik tisíc návštěvníků, kteří se slavností zúčastnili.

Foto 1 Foto 2 Foto 3

Líbí se vám tento příběh?

Pochlubte se svým přátelům


POSLEDNÍ AKTUALITY Z MÍSTA ČINU

Obrázek aktuality

Galavečer Ašáků rozhýbal celou LaRitmu

09-03-2016 Tým Ašáků

V sobotu 25. února 2017 se v ašském kulturním centru LaRitma uskutečnil Galavečer Ašáků. Na společenskou událost, která se odehrála u příležitosti vyvrcholení rok trvajícího projektu pAšáci.

Číst celé
Obrázek aktuality

Anketa největší pAšák

09-02-2017 Tým Ašáků

Na Galavečeru Ašáků 25. února 2017 oceníme jednu vybranou osobnost titulem “největší pAšák”. Pomozte nám při výběru svým hlasováním.

Číst celé
Obrázek aktuality

Galavečer Ašáků se blíží

09-02-2017 Tým Ašáků

Rozhodli jsme se rozšířit ašskou kulturní nabídku o další společenskou událost. A tak pořádáme přátelské setkání pro široce širokou veřejnost nejen z Ašska. Líbí se Vám náš projekt pAšáci? Budeme rádi, když společně s námi přijdete oslavit jeho roční fungování.

Číst celé